Wiosenny rynek pracy w Toruniu

Zapraszamy do pracy w Toruniu na sezon wiosenno-letni! Coraz więcej ofert pojawia się na lokalnym rynku pracy. Większa część z nich dotyczy ofert sezonowych.

Praca sezonowa

Od kwietnia do jesieni, można znaleźć wiele ofert dorywczej pracy, takich jak praca w centrach handlowych, food truckach, restauracjach czy parkach linowych. Praca w „Lodolandii” to praca sezonowa na umowę-zlecenie, z wynagrodzeniem wynoszącym od 23-24 zł brutto za godzinę. Food trucki oferują pracę na samodzielnym stanowisku za wynagrodzeniem zależnym od ilości przepracowanych godzin. Restauracje szukają kelnerów i kelnerki z wynagrodzeniem średnio od 24 do 28 zł brutto za godzinę.

Praca dla studenta i ucznia

Park linowy na Barbarce oferuje pracę dla instruktorów na sezon za wynagrodzeniem wynoszącym od 23 do 25 zł brutto za godzinę, z możliwością systemu premiowego. Wszystkie oferty pracy wymagają uśmiechu, chęci do pracy, samodyscypliny oraz umiejętności szybkiego tempa pracy. Warto zwrócić uwagę, że większość ofert wymaga dyspozycyjności, dlatego ważne jest, aby mieć elastyczny grafik pracy.