Wygrane w Ekspres Losach w Toruniu – szczęście sprzyja mieszkańcom

7 czerwca 2023 roku w toruńskich kolekturach padły dwie główne wygrane w nowym rodzaju gier Lotto – Ekspres Losach. W przeciągu tego roku na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zgromadzono już 37 wygranych o łącznej wartości niemal 7 milionów złotych. Jak wysokie są nagrody dla tych, którzy trafili szczęśliwe numery? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz poniżej.

Szczególne powody do radości miał mieszkaniec Torunia, który w kolekturze przy ulicy Wojska Polskiego 45E/11 kupił Ekspres Los za 10 złotych i zdobył główną wygraną w grze Vegas 777. Jego konto powiększyło się o kwotę 10 000 złotych.

Jednak to nie koniec dobrze rokuujących wiadomości z tego dnia. W kolejnym toruńskim punkcie sprzedaży przy ulicy Szosie Chełmińskiej 31/35 odnotowano zwycięzcę w grze Słówka, który zakupił swój Ekspres Los tylko za 5 złotych. Na jego konto wpłynęło 5 000 złotych.

Ekspres Losy to innowacyjna odmiana gier Lotto, w której uczestnicy natychmiast dowiadują się o swoim wyniku. W ofercie tej można zdobyć wiele nagród głównych, zaczynając od 2 000 złotych, a dochodząc nawet do 10 000 złotych. Łączna pula na wygrane we wszystkich Ekspres Losach wynosi ponad 327 milionów złotych, co stanowi atrakcyjną propozycję dla graczy szukających szybkich emocji i możliwości wygranej.