Kawiarnia Starbucks wkrótce otworzy swoje drzwi w Toruniu

W Toruniu niedługo zostanie uruchomiona pierwsza kawiarnia należąca do międzynarodowej sieci Starbucks, która ma zaoferować specjalne promocje dla swoich klientów. Od kilku miesięcy trwają rozmowy na temat otwarcia tej popularnej amerykańskiej kawiarni w mieście, a lokalizacja została już wybrana – będzie to centrum handlowe Toruń Plaza.

Vedran Modrić, regionalny dyrektor operacyjny Starbucks Polska, wyraził swoje zadowolenie z faktu, że mają okazję otworzyć swoją kawiarnię w kolejnych miastach Polski. Wspomniał również, że znalezienie się w Toruń Plaza jest ogromnym przeżyciem dla całego zespołu i uważa to miejsce za bardzo atrakcyjne ze względu na częste odwiedziny mieszkańców miasta. Wyraził nadzieję, że wśród nich znajdą się wielu sympatyków marki Starbucks.

Dodatkowo, Modrić podkreślił, że celem sieci Starbucks jest umożliwienie jak największej liczbie osób łatwy dostęp do asortymentu oferowanego przez kawiarnię. W związku z tym, otwarcie nowego lokalu w centrum handlowym Toruń Plaza będzie kolejnym krokiem w realizacji tej strategii, przyciągając zarówno stałych klientów sieci, jak i nowych miłośników kawy.