Prognoza pogody dla Torunia na ostatnie dni lipca 2023 roku

W Toruniu nadchodzące dni przyniosą zmienne warunki atmosferyczne. Mieszkańcy miasta mogą spodziewać się całodobowego zachmurzenia w dniu 31 lipca 2023 roku. Wskaźniki temperaturowe wskazują, że przez cały dzień powinniśmy oczekiwać temperatury oscylującej w granicach od 18 do 22 stopni Celsiusza.

Wiatr będzie miał prędkość w zakresie od 4 do 6 km/h, a jego dominujący kierunek będzie skierowany z południa na zachód. Jeśli porównamy te prognozy z pogodą z dnia poprzedniego, czyli 30 lipca, okazuje się, że nie ma większych różnic. Tak jak dnia 31, tak i dnia 30 lipca przewidywano całkowite zachmurzenie.

Zauważalna jest jednak niewielka różnica w temperaturze – 31 lipca będzie nieco chłodniej niż dzień wcześniej, z wartościami termometru wahającymi się między 18 a 22 stopniami Celsiusza. Warunki wiatrowe dla obu dni są identyczne, z prędkością utrzymującą się na poziomie od 4 do 6 km/h i głównym kierunkiem południowo-zachodnim.

Zwróćmy uwagę na godziny wschodu i zachodu słońca. Zgodnie z prognozami, słońce pojawi się na horyzoncie o godzinie 4:59 rano, natomiast ukryje się za horyzontem o godzinie 20:44 wieczorem.