Sii Polska – Z niewielkiego start-upu do lidera doradztwa technologicznego

Sii, znany globalnie podmiot, zasłynął jako największy polski dostawca usług doradczych w dziedzinie technologii. Jest to organizacja, która z dumą zatrudnia przeszło 8000 wykwalifikowanych specjalistów. Początki firmy datują się na rok 2006, kiedy to rozpoczęła swoją działalność jako niewielki start-up z jednym założycielem.

Obecnie Sii ma swoje oddziały rozlokowane w najważniejszych aglomeracjach Polski. Można je znaleźć m.in. w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie oraz Łodzi. Firma stale rośnie i dynamicznie się rozwija.

Pracownicy Sii, jak informuje Agata Kopytowska, rzecznik prasowy Sii Polska, to przede wszystkim programiści, testerzy oprogramowania, administrowanie systemami, analitycy biznesowi, konsultanci oraz menedżerowie projektów. To oni są siłą napędową firmy, umożliwiającą jej ciągły rozwój. Ich praca koncentruje się na wsparciu rozwoju systemów i aplikacji biznesowych, które są używane przez użytkowników na całym świecie.

Konsekwentny rozwój i zaangażowanie sprawiają, że Sii jest firmą o dużym znaczeniu na polskim rynku technologicznym i poza nim. Firma ta jest dowodem na to, że mały start-up może przekształcić się w potęgę na miarę międzynarodowych standardów.