Potaszczone noce w Cubano Club – kubańska atmosfera w samym sercu Torunia

Cubano Club, który jest niewątpliwie jednym z najbardziej energicznych i ekscytujących miejsc z kubańską nutą na tle toruńskiego centrum, przyciąga swoją atmosferą rzesze miłośników tańca. Najświeższym wydarzeniem, które miało miejsce w klubie, był event zatytułowany „Summer Mix”. Na tej imprezie muzykę zapewnił DJ SIMBADO, który porwał gości swoimi rytmami.

Podobnie jak to ma miejsce zwykle, mieszkańcy Torunia nie zawiedli, tłumnie zjawiając się w Cubano Club, gdzie bawili się do białego rana.

Widoczny jest zresztą pewien trend: klub Cubano na toruńskiej starówce cieszy się popularnością już od długiego czasu. W świecie nocnego życia zdobył już swoje stałe grono bywalców. Są to osoby, które regularnie odwiedzają ten lokal, aby bawić się na parkiecie aż do późnych godzin nocnych.

Jeśli często obserwujecie relacje zamieszczane na nowosci.com.pl, można być pewnym, że zauważycie znajome twarze. Przede wszystkim te pełne uśmiechu i radości, należące do pięknych dziewczyn, które są jednymi ze stałych gości na parkiecie Cubano Club.