Nieplanowana zmiana miejsca koncertu z powodu warunków atmosferycznych

Za sprawą wrogiej pogody, organizatorzy koncertu musieli zmierzyć się z nieprzewidzianymi zmianami. Pierwotne plany przewidywały, że koncert odbędzie się na otwartej przestrzeni nadwiślańskich błoniach. Jednakże, intensywne opady deszczu spowodowały, iż musiał zostać przeniesiony w bardziej ustronne i osłonięte miejsce, jakim jest Dwór Artusa.

Podczas tego muzycznego wydarzenia rozdano statuetki Flisaka, a także przyznano nagrody pieniężne dla zwycięzców. Wśród artystów, którzy mieli okazję wystąpić na scenie Dworu Artusa znaleźli się członkowie Definitely Maybe – Oasis Tribute Band, oraz KAJOA.

Kulminacyjnym punktem wieczoru był występ zespołu Wanda i Banda, który w tym roku ma powody do świętowania – obchodzi swoją 40-tą rocznicę działalności. Kierowany przez charyzmatyczną Wandę Kwietniewską zespół cieszy się nieustającą popularnością dzięki swoim energetycznym koncertom, które dostarczają doskonałej rozrywki dla kilku pokoleń fanów. Utwory takie jak „Hi Fi”, „Nie będę Julią”, „Mamy czas” czy „Kochaj mnie miły” zdobyły miano wielkich hitów i do tej pory są często grane na falach radiowych.