106. urodziny Pani Aurelii Liwińskiej z Torunia

Dziewiątego lutego 2022 roku, Toruń stał się świadkiem niesamowitego wydarzenia – świętowania 106. urodzin Pani Aurelii Liwińskiej! Chociaż tym razem nie wybrała się na podróż samolotem do obchodzenia swojego nadzwyczajnego jubileuszu, jak to miało miejsce podczas jej 102-ich urodzin, to jednak zdecydowała się na huczne świętowanie w Barbarce. Niezmiennie, mimo wieku, Pani Aurelia emanuje chęcią życia i niebywałą energią, które nadal robią na wszystkich ogromne wrażenie.

Pozazdrościć można jej pasji do życia i zdrowia, które pozwala jej cieszyć się każdym dniem. Dla Pani Aurelii, liczna rodzina jest źródłem radości i dumy. Może poszczycić się wielką rodziną – wieloma wnukami, prawnukami i nawet praprawnukiem!

Potężna dawka ciekawości świata, poczucie humoru, aktywność na wielu płaszczyznach – zarówno fizycznych jak i intelektualnych – oraz serdeczne relacje rodzinne i towarzyskie są siłą napędową dla tej nadzwyczajnej kobiety. Dzięki takim walorom, Pani Aurelia mogła nieskrępowanie świętować swoje kolejne urodziny w doskonałej formie i dobrym zdrowiu.