Nowy Rok w Toruniu

Nowy Rok i noc Sylwestrowa to jedne z tych imprezowych wydarzeń w ciągu roku, gdzie większość ozon z ochotą wchodzi na miasto i wspólnie świętuje. Nie inaczej było w Toruniu. Na Starówce mieszkańcy miasta i okolicznych miejscowości huczni witali 2023 rok. Sprawdzamy, co działo się na w Toruniu w noc sylwestrową.

Sylwester na Starówce

W tym roku na toruńskiej Starówce chętnych na wspólne świętowanie było mnóstwo. Nic dziwnego, pogoda dopisywała, więc warto było spędzić zimową noc na świeżym powietrzu. Na Rynku nie obyło się bez wspólnych śpiewów, hucznego odliczania oraz wspólnego picia szampana. Nie zabrakło również zimnych ogni i życzliwej atmosfery. Tuż po północy odbył się pokaz fajerwerk. Ludzie bawili się do białego rana – nic dziwego, taka noc jest tylko raz do roku.

Życzenia na nowy rok

A wszystkim mieszkańcom życzymy pomyślności i zdrowia w nadchodzącym roku. Niech ten 2023 rok będzie o wiele bardziej radosny, bez trosk i zmartwień. Mamy nadzieję, że również Toruń jako miasto zyska wiele nowych inwestycji, które będą służyć mieszkańcom.