Wybieramy klimatyczny hotel blisko starówki

Pokoje dwuosobowe, z prywatną łazienką, mini barem, a także dostępem do szybkiego internetu bezprzewodowego i bezpłatnym parkingiem — to model noclegów, który preferują turyści nie tylko w mieście Toruń. Tutaj jednak najchętniej do tej listy oczekiwać dodaje się lokalizację w centrum Torunia. Dlaczego?

Hotel w Toruniu — dlaczego w centrum miasta?

Hotel w samym sercu toruńskiej starówki? Brzmi bardzo atrakcyjnie, ale także w przypadku tego miasta także praktycznie. Hotel zlokalizowany w zabytkowej kamienicy siłą rzeczy musi robić wrażenie. W centrum Torunia turyści chętnie wynajmują tradycyjne pokoje dwuosobowe, jaki pokoje typu studio jednak nie tylko ze względu na klimat, jaki ma Stare Miasto, ale względy czysto praktyczne. Toruń nie jest ogromnym miastem, a większość jego interesujących zabytków i atrakcji zlokalizowana jest właśnie w pobliżu centru i samej starówki. Nocleg tutaj to więc idealna baza na dłuższe i krótsze wyprawy podczas pobytu tutaj. Więcej o bazie noclegowej w Toruniu możesz przeczytać w tym artykule.

Klimatyczny hotel blisko centrum

Żywe muzeum piernika, pomnik Mikołaja Kopernika oraz wiele innych atrakcji Torunia zlokalizowanych jest właśnie na Starówce. Niedaleko stąd położony jest także zamek krzyżacki. Najlepsze hotele oferują bardzo komfortowe warunki. Dobra lokalizacja i miła obsługa to tylko początek listy plusów. Hotel Eter koło starówki jest na przykład urządzony w bardzo klimatyczny sposób, dzięki czemu jest w stanie zaoferować swoim gościom naprawdę wyjątkową jakość wypoczynku. Hotel wyróżnia także znakomita kuchnia. W restauracji można spróbować lokalnej i międzynarodowej kuchni. Nie brakuje także poleceń od szefa kuchni. Z pewnością dodatkowym atutem hotelu dla wielu osób będzie strefa spa.

Nowocześnie czy tradycyjnie urządzone pokoje?

Niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz do Torunia na krótki city break, czy na dłuższy pobyt biznesowy, możesz liczyć na niezwykły komfort, jaki oferują wybrane hotele. Eter na ich tle wyróżnia się przede wszystkim dwoma częściami, nowoczesną i zabytkową. Ta podwójność aranżacyjna sprawia, że każdy z gości ma szansę odpoczywać w takich warunkach, w jakich lubi to robić najbardziej. Nowoczesna część hotelu jest urządzona w jasnych barwach, jest bardzo słoneczna, świetnie się tutaj także pracuje. Miłośnicy historii w starszej części budynku mogą za to podziwiać drewniane i ceglane elementy, które odsyłają do stylu gotyckiego. W podobny charakterze urządzone zostały gotyckie sale oraz restauracje.