Puls nocnego życia w Toruniu: Kubańskie rytmy Cubano Clubu

Club Cubano w Toruniu jest niewątpliwie jednym z najbardziej uprzywilejowanych miejsc do tańca, które przyciągają tłumy na starówkę miasta. Jego popularność rośnie nieustannie, a ostatnie wydarzenie „Twerk show” tylko potwierdziło jego renomę. Ciekawość budzi to, co działo się tam zarówno na parkiecie, jak i poza nim podczas tej imprezy! Atmosfera była naprawdę elektryzująca!

Bez cienia wątpliwości, Cubano Club znany jest jako jeden z klubów oferujących najciekawsze wydarzenia taneczne zakończone nutą kubańską, znajdujących się w samym sercu Torunia. Niedawno miał miejsce tam tematyczny event pod nazwą Summer Mix, który zapewnił uczestnikom niezapomniane doznania. Za sterami DJ’ki stanął tym razem DJ SIMBADO, który zdołał rozkręcić publikę na parkiecie.

Jak zazwyczaj w przypadku imprez w Cubano, mieszkańcy Torunia pokazali swój entuzjazm dla dobrego funku i zgromadzili się w dużych ilościach, by bawić się do białego rana. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć, by zobaczyć, jak imprezowicze bawili się podczas tej niezapomnianej nocy.