Klocki dla dzieci w sklepie Out Of The Box – jakie znajdziesz wzory?

Klocki dla dzieci stale podbijają serca najmłodszych, więc rynek tych gadżetów ciągle się rozwija. Obecnie w sprzedaży można znaleźć wiele różnych zabawek z tej kategorii. Jednak takich zestawów, jak w sklepie Out Of The Box nie znajdziesz nigdzie! Co wyróżnia te klocki?

Out Of The Box – co to za sklep?

Out Of The Box to oficjalny sklep z gadżetami firmy InPost. W sprzedaży są zarówno produkty związane z działalnością kurierską (np. foliopaki czy ekologiczne taśmy klejące), jak i artykuły do domu, ogrodu czy zabawy. Wśród tych ostatnich dużą popularnością cieszą się klocki COBI, które przybierają formy nietypowych zestawów jak np. Paczkomat do składania!

Jakie klocki dla dzieci można kupić w sklepie Out Of The Box?

Na wirtualnych półkach sklepu Out Of The Box dostępnych jest kilka ciekawych zestawów klocków. Są one dość oryginalne, ponieważ swoją tematyką nawiązują do podstawowej działalności firmy InPost, czyli pracy kurierskiej. Dzięki temu dzieci mogą pobawić się w dostawcę czy poznać tajniki sortowania paczek.

Zestaw klocków Paczkomat InPost z samochodem eko

Jeden z najczęściej wybieranych produktów w sklepie Out Of The Box to klocki dla dzieci, które w zestawie posiadają Paczkomat InPost z samochodem eko. Tę zabawkę można znaleźć na stronie internetowej sklepu.

W karcie produktu widnieją zdjęcia zestawu oraz szczegółowe dane o jego zawartości. Te drugie informują, że oryginalna układanka jest przeznaczona dla dzieci od 8 lat i zawiera aż 388 elementów. Z części zawartych w pudełku da się skonstruować samochód dostawczy, paczki oraz replikę autorskiego automatu firmy InPost. Tak rozbudowany zestaw może zapewnić wielogodzinną zabawę!

Zestaw klocków Sortownia

Oprócz zestawu Paczkomat w sklepie Out Of The Box dostępne są także klocki o nazwie Sortownia. Ta zabawka jest jeszcze bardziej zaawansowana, ponieważ składa się z blisko 750 elementów. Przy pomocy tego zestawu dziecko może poznać zakulisowe tajniki pracy w branży kurierskiej. Budowa zabawkowej sortowni paczek dostarczy więc nie tylko rozrywki, ale i ciekawej wiedzy.

Zestaw klocków Ciężarówka

Wśród klocków dla dzieci od Out Of The Box znajduje się również zestaw z ciężarówką. Pudełko tej zabawki zawiera 355 elementów, dzięki którym można zbudować oryginalny pojazd dostawczy. Do ciężarówki dołączona jest figurka kierowcy oraz klocki odgrywające rolę doręczanych paczek.

Klocki dla dzieci Out Of The Box – dlaczego warto je kupić?

Zestaw klocków Out Of The Box to doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin, świąt czy Dnia Dziecka. Oryginalna tematyka tych zabawek sprawia, że bez problemu przykuwają one uwagę najmłodszych. Zainteresowanie pociechy przekłada się na zaangażowanie w budowę konstrukcji, a taka aktywność przynosi wiele dobrego.

Taka zabawa oferuje coś więcej niż tylko rozrywkę. Przy układaniu elementów dziecko rozwija swoją motorykę małą, koordynację wzrokowo-ruchową oraz umiejętności analizy, a także logicznego myślenia. Dodatkowo budowanie konstrukcji z klocków pobudza wyobraźnię i kreatywność, której w młodych głowach zdecydowanie nie brakuje.