Intensywne poszukiwania 32-letniego Kamila Galczaka – apel toruńskiej policji

Policjanci z komisariatu na Śródmieściu w Toruniu nieustannie prowadzą akcję poszukiwawczą dla zaginionego Kamila Galczaka. Niespokojny jest fakt, że mężczyzna opuścił swoje miejsce zamieszkania 4 lutego 2024 roku, o godzinie 20:40 i od tego czasu nie dał o sobie znać. Co więcej, nie nawiązał żadnego kontaktu ze swoją rodziną.

Poszukiwany to 32-letni mężczyzna o wzroście 180 cm, średniej budowy ciała, z niebieskimi oczami i krótkimi, szpakowatymi włosami. Posiada małą bliznę na czole. W dniu zniknięcia ubrany był w granatową, pikowaną kurtkę, szare dresy oraz siwe buty zamszowe. Dodatkowo warto podkreślić, że mężczyzna wymaga specjalistycznej pomocy medycznej.

Funkcjonariusze nie pomijają żadnego tropu, który może przybliżyć ich do odnalezienia Kamila. Dotychczasowe ustalenia wskazują, że po opuszczeniu domu skierował się w stronę skrzyżowania ulic Kościuszki i Wojska Polskiego w Toruniu. Tę trasę potwierdziła rejestracja z kamery monitoringu.

Władze policyjne apelują do społeczeństwa o wszelką pomoc w tej sprawie. Jeżeli ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Śródmieście. Można również zgłosić informacje telefonicznie na numer 47 754 24 52, lub skorzystać z numeru alarmowego 112.