Atak na biegaczy w lesie – poszukiwani świadkowie zdarzenia

Policjanci z komisariatu na Rubinkowie poszukują kobiety, która może być świadkiem lub pokrzywdzoną w sprawie ataku na biegaczy w lesie przy ul. Olimpijskiej w Toruniu. Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło 28 listopada 2022 r. około godziny 10:00. Jeśli ktoś wie, o kim jest mowa, prosimy o kontakt z policją.

Pokrzywdzona kobieta

Jak wynika z relacji poszkodowanej kobiety, 27-letni mieszkaniec Torunia zaczepił ją, a następnie uderzył barkiem. Póżniej pobiegł za nią. Kiedy zatrzymała się, mężczyzna ją opluł, wyzywał i groził nożem. 27-latek został zatrzymany przez policjantów . Usłyszał zarzuty gróźb karalnych, znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej.

Cp mu grozi?

Jak udało się ustalić, mężczyzna objęto policyjnym dozorem i ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych, a także kontaktowania się z nimi. Policjanci obecnie szukają kobiety, która miała być świadkiem zdarzenia. Jak wynika z opisu, kobieta tego dnia uprawiała nordic walking w lesie.  Ubrana była na biało. Wszystkie osoby, które widziały coś podejrzanego w tym miejscu podczassą proszone o kontakt z policją.