W centrum Torunia znaleziono pijaną nastolatkę

Skandal w samym centrum Torunia! Nastolatka została znaleziona kompletnie pijana na chodniku. Dziewczynę znaleźli strażnicy miejscy. Musiała zostać ona przetransportowana do szpitala dziecięcego.

Niecodzienne zdarzenie

Zdarzenie miało miejsce w minioną środę, 15 marca, około godziny 20:00, kiedy to dziewczyna leżała na chodniku przy ulicy Bulwar Filadelfijski. Na szczęście strażnicy miejscy zauważyli ją i podjęli działania.Po tym, jak nastolatka została okryta kocem termicznym, okazało się, że była zdezorientowana i miała torsję. Strażnicy miejscy wezwali na miejsce zdarzenia pogotowie ratunkowe, które zdecydowało o przewiezieniu dziewczyny do szpitala. Rodzice nieletniej dziewczyny zostali również powiadomieni o zaistniałej sytuacji. Policja prowadzi dalsze czynności w sprawie.

Czym grozi picie alkoholu przez osoby w wieku nastoletni?

Picie alkoholu w młodym wieku może mieć poważne i trwałe skutki dla zdrowia i życia młodych ludzi. Spożywany alkohol może prowadzić do uszkodzenia mózgu, zaburzeń odżywiania oraz innych poważnych chorób. Problem z alkoholem powoduje również skraje stany emocjonalne. Nie wspominając już o tym, że stan po spożyciu alkoholu może doprowadzić do wypadku i urazów.