Spektakularny pokaz ognia podsumował Festiwal Teatrów Ulicznych w Toruniu

Na zakończenie 9. edycji Festiwalu Teatrów Ulicznych, które miało miejsce w Toruniu, widzowie mieli okazję podziwiać niezwykły spektakl ognia. Niedzielne wieczorne niebo nad Fosą Zamkową rozświetliło się, a atmosfera stała się jeszcze bardziej gorąca dzięki widowiskowemu fire show. Za ten zapierający dech w piersiach performance odpowiedzialna była ekipa Synergy Art.

Festiwal Teatrów Ulicznych to coroczna impreza kulturalna przyciągająca zarówno mieszkańców Torunia, jak i przyjezdnych turystów. 9. edycja tego wydarzenia odbywała się między 14 a 16 lipca. Przez te dni ulice starówki tętniły życiem, a rozmaite atrakcje, głównie teatralne i muzyczne, zapewniały niesamowite doznania dla wszystkich gości.

Pierwszy dzień festiwalu, piątek, upłynął pod znakiem teatralnej magii Małego Gotyku. Sobota natomiast była dniem, który wprowadził dodatkowe barwy do codzienności każdego uczestnika. Tego dnia odbyły się także koncerty dwóch znanych artystów – Sorry Boys i Ralpha Kamińskiego. Niedziela była dniem kluczowym – o godzinie 16 rozpoczął się długo oczekiwany spektakl „Magiczna Fasola”.