wypadek-przejscie-dla-pieszych

Osoba potrącona przy starym moście i stłuczka na wiadukcie Kościuszki

W piątek rano na pl. Armii Krajowej w Toruniu doszło do niebezpiecznego wypadku, podczas którego na przejściu dla pieszych potrącona została jedna osoba. Na miejsce wypadku przybyli funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, aby ustalić szczegóły zdarzenia.

15 października przed godziną 7:00 rano na pl. Armii Krajowej w Toruniu zdarzył się groźny wypadek. Kierowca samochodu osobowego marki Opel Astra, który jechał od centrum miasta, potrącił osobę na przejściu dla pieszych przy starym moście. Jak poinformował rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Toruniu mł. asp. Wojciech Chrostowski, poszkodowana osoba nie straciła przytomności. Jednak w wyniku poniesionych obrażeń została przewieziona do pobliskiego szpitala.

Na miejsce przybył patrol policji z Torunia, aby ustalić okoliczności wypadku. Sytuacja wymagała częściowego zamknięcia ulicy, z racji czego bardzo szybko zaczął tworzyć się zator na drodze. Jezdnia była zakorkowana zarówno od Podgórza, jak i w stronę Starówki. Ruch liczny wrócił do normy po tym, jak biegli ustalili przyczyny potrącenia.

Stłuczka na trasie do Rubinkowa

Jest to już drugie zdarzenie drogowe w bieżącym dniu. Do kolizji doszło również na wiadukcie Kościuszki, przez który prowadzi trasa do Rubinkowa. Na miejsce przybyli toruńscy policjanci, aby ustalić szczegóły stłuczki.

Policjanci apelują do uczestników ruchu drogowego, aby zachowali ostrożność na drogach ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe.