Nowy sklep Torimpex Trade otwarty na toruńskiej ulicy Okólnej

Spółka Torimpex Trade, której siedziba znajduje się w Toruniu, właśnie uruchomiła nową placówkę handlową. Obiekt zlokalizowany jest przy ulicy Okólnej 141 i stanowi pierwszą tego typu inwestycję firmy na terenie lewobrzeżnej części miasta.

Nowo otwarty sklep może pochwalić się przestrzenią handlową o powierzchni około 1100 metrów kwadratowych. Wnętrze wyposażono w nowoczesne rozwiązania, jak bezgotówkowe wózki zakupowe czy samoobsługowe kasy, których jest aż cztery. Na terenie obiektu dostępny jest również Paczkomat oraz bankomat. Dodatkowo, dla miłośników zwierząt, uruchomiono Sklep Zoologiczny LUZ. Przy sklepie zaplanowano miejsce parkingowe dla 50 samochodów. Zgodnie z dążeniem do ekologii, podczas budowy sklepu zastosowano panele fotowoltaiczne, pompy ciepła, a także energooszczędne oświetlenie LED. Innowacyjne rozwiązanie stanowi również zielony dach, który oczyszcza powietrze i korzystnie wpływa na bilans wodny w obszarze miejskim.

Jak podkreśla Monika Wasilewska, specjalista ds. marketingu w Torimpex Trade, sklep na ulicy Okólnej oferuje klientom przede wszystkim duży wybór produktów od lokalnych dostawców i producentów. – Naszym celem jest, aby klienci mogli znaleźć u nas wszystko, czego potrzebują, przy jednoczesnym wsparciu lokalnej gospodarki. Staramy się aktywnie wspierać producentów z naszego regionu – dodaje.