wystawa-torun

Młyn Wiedzy w Toruniu zaprasza na nową wystawę czasową

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy zaprasza na nową, niezwykle kolorową wystawę czasową, która będzie dostępna dla zwiedzających pod koniec kwietnia br. Ekspozycja będzie obejmować tematykę optyki i zjawisk fizycznych związanych z paletą barw i kolorów.

Już 21 kwietnia w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu pojawi się nowa ekspozycja czasowa, która będzie się składać aż z 18 stanowisk interaktywnych. Wystawa pn. „Barwy” zagłębia się nie tylko w tematykę kolorów, ale również we wszystko, co jest z nią związane. Dzięki temu odwiedzający muzeum będą mogli dowiedzieć się m.in., jakie zjawiska fizyczne odpowiedzialne są za tworzenie się barw, a także, jaki one mają wpływ na obserwujące je osoby.

Interaktywne stanowiska zapewnią maksymalną satysfakcję z odwiedzin

„Barwy” to nowoczesny pomysł na wystawy muzealne, dzięki któremu goście muzeum będą o wiele bardziej zaangażowani w cały program. A interaktywne stanowiska są tutaj doskonałym rozwiązaniem, aby zmotywować odwiedzających do korzystania z rozmaitych atrakcji tej niecodziennej ekspozycji.

Wystawa czasowa „Barwy” w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu będzie dostępna od 21 kwietnia przy ul. Łokietka – na 2. piętrze głównego budynku. I będzie bawić gości muzeum aż przez siedem miesięcy – do 4 grudnia 2022 roku.

Nowe wystawy czasowe pojawiają się regularnie w warszawskich muzeach. Możesz się z nimi zapoznać, odwiedzając powstanie.pl.