Mężczyzna wypadł z okna

Wczoraj o poranku mężczyzna wypadł z okna. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności śmierci mężczyzny. Ciało mężczyzny zostało znalezione którego ciało znalezione zostało przy jednym z wieżowców.Co dokładnie się wydarzyło?

Tragiczne zdarzenie

Wczoraj, w godzinach porannych przy ulicy. Dekerta na Chełmińskim Przedmieściu odnaleziono ciało mężczyzny. Okazało się, że wypadł on z jednego z wieżowców. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Ciało znajdowało się na daszku klatki schodowej. Jak poinformował asp. Wojciech Chrostowski z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, wstępne badania wykluczyły udział osób trzecich. Na miejscu przez długi czas pracowała policja, które wraz z prokuratorem próbuje ustalić szczegółowe okoliczności śmierci. Prawdopodobnie była to próba samobójcza.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli ktoś w Waszych bliskich ma myśli samobójcze, lub jesteście świadkami, jak ktoś podejmuje próbę samobójczą, należy natychmiast zadzwonić na policję pod numer 112 lub udać się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego. Jeśli Ty sam jesteś w sytuacji, gdzie miewasz myśli samobójcze, to zawsze możesz porozmawiać z psychologiem. Zwróć się do do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 70 2222. Pod tym telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA. Udzielają porad i kierują potrzebujące osoby do najbliższej placówki w ich otoczeniu. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które martwią się o innych. POd tym numerem otrzymają pomoc i rady, jak skłonić naszego bliskiego do kontaktu ze specjalistą.