Mikołajki w Toruniu

Wczoraj był wyjątkowy dzień – Mikołajki. W tym czasie dzicaiqi dostawał grom prezentów, a atmosfera na toruńskim rynku była wyjątkowo świąteczna. Sprawdzamy, co działo się w tym czasie w Toruniu, kogo odwiedził Mikołaj i jakie atrakcje czekały na najmłodszych!

Prezenty dla dzieci z domu dziecka

6 grudnia nie mógł obyć się bez Mikołaja. W tym dniu na Rynku Staromiejskim zjawił się właśnie św. Mikołaj, który wręczył prezenty dzieciom z domu dziecka. Przy okazji wręczania prezentów odbyły się również różne konkursy, pokaz muzyczny oraz pokaz tańca z szybką nauką kroków. Na twarzach uczestników gościł uśmiech, a wieczór, pomimo tego, że chłodny, minął każdemu z wielkim ciepłem w sercu.

Jarmark `bożonarodzeniowy w Toruniu

Każdy, kto ma ochotę odwiedzić Jarmark Bożonarodzeniowy ma czas do 20 grudnia. Z niektórych atrakcji, takich jak koło widokowe, karuzela czy kolejka będzie można korzystać aż do 8 stycznia. Przypomnijmy, że na jarmarku czeka na nas aż 50 stoisk. Każde z nich ma do zaoferowania wiele ciekawy rzeczy. Nie zabraknie stoisk z rękodziełem i świątecznymi przysmakami. Jest także grzane wino, czekolada z piankami i inne smakołyki. Zapraszamy!