karetka

Lipno: Pracownik zakładu odzieżowego zasłabł w trakcie pracy i zmarł

W zeszłym miesiącu Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy poinformował, że doszło do tragicznego wypadku, podczas którego pracownik zasłabł i stracił przytomność podczas wykonywania swojego zawodu. Będący pracownikiem zakładu produkującego odzież w Lipnie (woj. kujawsko-pomorskie) zmarły najpierw zasłabł na etacie, a następnie zmarł w szpitalu.

Jak powiadomił Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy, w zeszłym miesiącu doszło do śmiertelnej sytuacji, podczas której zmarł pracownik zakładu produkującego odzież roboczą w Lipnie. W chwili zdarzenia mężczyzna przebywał na targach motoryzacyjnych w Poznaniu, gdzie pełnił funkcję pracownika lipnowskiego zakładu odzieżowego.

Przeczytaj także artykuł o awanturze między kierowcami i wypisanym mandacie.

Pacjent zmarł w trakcie hospitalizacji

Mężczyzna sprawował pieczę nad stanowiskiem wystawienniczym, gdzie prezentował modele odzieży roboczej i prowadził rozmowy z klientami. Podczas jednej z rozmów pracownik nagle zasłabł, przewrócił się i stracił przytomność. Na miejsce wysłano zespół ratownictwa medycznego, który błyskawicznie przystąpił do reanimacji pacjenta, a następnie przewiózł go do pobliskiego szpitala.

Niestety, mężczyzny nie udało się uratować. Zmarł w trakcie hospitalizacji.

Informacje o tragicznych wypadkach śmiertelnych możesz tez uzyskać na stronie pabianiceinfo.pl.