klotnia-kierowcy

Awantura pomiędzy kierowcami. Winowajca ukarany wysokim mandatem i punktami karnymi

Kilka dni temu toruńscy policjanci otrzymali nagranie z agresywnym kierowcą białego opla, który wszczął awanturę z innym kierowcą, oskarżając go o zbyt wolną jazdę. Między mężczyznami wybuchła awantura, podczas której kierowca białego opla kopnął w samochód poszkodowanego i odjechał. Podejrzany został już zatrzymany przez policję i „nagrodzony” za swoje zachowanie wysokim mandatem.

Do zdarzenia doszło na jednej z dróg powiatu toruńskiego, którą podróżował kierowca białego Opla Corsa. W pewnym momencie dogonił kierowcę, który jechał przed nim w srebrnym samochodzie marki Opel. Poirytowany tym, że kierowca srebrnego opla zbyt wolno porusza się po drodze, mężczyzna zaczął dawać mu znaki świetlne, dając do zrozumienia, aby ten przyspieszył.

Podobne informacje ze zdarzeń drogowych opisujemy też na innej stronie – infozlocieniec.pl.

Kopnął w samochód i odjechał

W rezultacie zdecydował się wyprzedzić srebrnego opla na przejściu dla pieszych, a następnie szybko zajechać mu drogę. Mężczyzna szybkim krokiem podszedł do zablokowanego pojazdu i wymienił kilka ostrych zdań z jego właścicielem. A odchodząc, kopnął w jego samochód, po czym odjechał.

Dzięki przysłanemu nagraniu toruńscy policjanci nie mieli problemu z namierzeniem podejrzanego. Po krótkich poszukiwaniach odnaleźli aroganckiego uczestnika ruchu i przedstawili mu zarzuty stwarzania zagrożenia na drodze i wyprzedzania na przejściu dla pieszych. Winowajca otrzymał 2 000 zł mandatu i 10 punktów karnych.