Nauka języka angielskiego online – dlaczego warto?

Nauka języka angielskiego to jedna z najlepszych możliwości inwestycji w samego siebie. W dzisiejszych czasach dużą popularnością cieszą się kursy językowe online. Mają one wiele zalet, dzięki którym nauka staje się przyjemniejsza i prostsza do ogarnięcia, zwłaszcza zabieganym dorosłym, którzy muszą wygospodarować czas na naukę w swoim napiętym grafiku. Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego online?

Jakie kursy języka angielskiego znajdziemy w internecie?

Dzisiaj w ofercie szkół językowych znajdziemy bardzo dużo przeróżnych opcji nauki. Ostatnimi czasy coraz popularniejsza okazuje się nauka języka angielskiego online.

Do głównych zalet tej formy nauki języka należy jej wygoda. Uczyć możemy się z dowolnego miejsca – z domu, biura, czy skąd tylko będziemy chcieli.

Elastyczność miejsca, z którego uczymy się, zwiększa nasz komfort. Uczymy się w warunkach możliwie najbardziej komfortowych. Dzięki temu nasza nauka staje się dużo bardziej efektywna.

Szukając kursu dla siebie, dobrze jest rozejrzeć się również wśród szkół językowych, które oferują kursy językowe online z certyfikatem. Korzystając z takiego kursu, po jego zakończeniu otrzymamy certyfikat, który nie tylko potwierdzi to, że poświęciliśmy określoną liczbę godzin nauce, ale również potwierdzi nasz poziom znajomości języka, co może okazać się pomocne np. podczas rekrutacji na stanowisko wymagające od nas posługiwania się językiem angielskim. Właśnie taki certyfikat otrzymasz po kursie w Gerelis.

Otrzymanie certyfikatu będzie potwierdzeniem Twoich umiejętności

Nauka języka angielskiego online nie musi być nudna

Nauka języków obcych z reguły kojarzy nam się z nudą i niekończącym się wypełnianiem kserówek z ćwiczeniami lub sztampowej pracy z podręcznikiem.

Na szczęście dzisiaj nauka języka angielskiego online nie musi już tak wyglądać i nie wygląda. W szkole Gerelis nie korzysta się z podręczników – zajęcia oparte są na autorskich materiałach opracowanych przez właścicielkę szkoły.

Dodatkowo zajęcia urozmaicane są grami i zabawami językowymi, które skutecznie pomagają w zapamiętywaniu nowych porcji materiału.

W tym miejscu musimy również nadmienić, że zajęcia w szkole Gerelis odbywają się w czasie rzeczywistym – nasze kursy online nie są nagrywane i udostępniane uczestnikom, ale odbywają się na żywo z lektorem, dzięki czemu mamy możliwość interakcji z lektorem, jak i pozostałymi członkami grupy.

Profesjonalne podejście do zajęć

W szkole Gerelis profesjonalnie podchodzimy do organizacji zajęć. Dlatego też nauczyciele, którzy prowadzą zajęcia w naszej szkole, prowadzone są przez native speakerów lub profesjonalnych lektorów w obu przypadkach profesjonalnych i z ogromnych doświadczeniem.

Nauka odbywa się również w niewielkich 4-6-osobowych grupach, dzięki czemu lektor wciąż może poświęcić wystarczająco czasu indywidualnym potrzebom każdego z uczestników zajęć, a my mamy możliwość poznania nowych osób z podobnymi, językowymi zainteresowaniami do nas.

Oprócz certyfikatu potwierdzającego nasze uczestnictwo w kursie i zdobyte umiejętności, zapisując się na kurs językowy, otrzymujemy również audiobook oraz dostęp do platformy językowej, które również według kursantów naszej szkoły, stanowią ogromną pomoc podczas nauki języka.