Dramatyczne wydarzenia w Toruniu: Patostreamer zamieszcza nagrań na TikToku dotyczące ładunków wybuchowych

W wieczór 15 lutego na platformie TikTok ukazały się filmy opublikowane przez znanego patostreamera o pseudonimie „Magical”. W swoim materiale zgłasza on, że doszło do wysadzenia okien oraz podłożenia materiałów wybuchowych na ulicy Urzędniczej w Toruniu. Z informacji uzyskanych przez dziennik wynika, że na miejscu szybko zjawiły się służby ratunkowe, zarówno straż pożarna, jak i policja, która zabezpieczyła okolicę za pomocą specjalnej taśmy.

Nagranie rozpoczyna się od słów adresowanych do widzów: „Słuchajcie widzowie, jest bardzo grubo, tam mamy strażaków”. Film nosi tytuł „Bomba na urzędniczej 2” i przedstawia toruńskiego patostreamera dokumentującego dramatyczne zdarzenia na wspomnianej ulicy.

W materiale wideo można dostrzec zniszczone okno mieszkania Magicala oraz strażaków stojących w bliskiej odległości od budynku. Cały teren został otoczony policyjną taśmą, co jest również widoczne na dostępnych zdjęciach. Wydarzenia te poruszyły mieszkańców Torunia i zyskały szerokie zainteresowanie w mediach społecznościowych.