Bezpłatne warsztaty na temat wpływu długotrwałego przyjmowania leków na stan zdrowia zorganizowane w Centrum Handlowo-Rozrywkowym

Zapraszamy na darmowe seminarium o zagrożeniach dla zdrowia związanych z długotrwałym stosowaniem leków. Spotkanie poprowadzi Jadwiga Cackowska-Lisik, doświadczona farmaceutka z 35-letnim stażem w zawodzie.

Szczegółowy tytuł warsztatów brzmi: „Jaki zagrożenie dla zdrowia daje przyjmowanie leków na stałe w przypadku cukrzycy, nadciśnienia tętniczego krwi, depresji, antykoncepcji i w stanach zapalnych”. Te bezpłatne warsztaty odbędą się 29 lutego o godzinie 18:00 w Strefie Stylu, znajdującej się w Toruń Plaza.

Podczas spotkania przewidziano omówienie takich kwestii jak: konsekwencje niedoboru witaminy B12 spowodowanego długotrwałym przyjmowaniem leków, znaczenie koenzymu Q10 i powody jego braku w organizmie, przyczyny niedoboru potasu oraz metody regulacji ciśnienia tętniczego krwi. Dla wielu uczestniczek ważną częścią warsztatów będzie dyskusja na temat bezpieczeństwa stosowania hormonoterapii i antykoncepcji dla zdrowia.