Zmiany w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń Plaza, zlokalizowane przy ulicy Broniewskiego 90, w roku 2022 przeżyło szereg znaczących zmian, które na długo zapiszą się w historii obiektu. Wprowadzenie do oferty nowych, renomowanych marek z pewnością wpłynęło na wzrost popularności centrum wśród klientów.

Pod koniec poprzedniego roku, a dokładniej mówiąc w listopadzie i grudniu, Toruń Plaza poszerzyło swoją ofertę o sklepy najsłynniejszych marek skandynawskich. Duńska marka Jysk oraz pierwszy w naszym mieście sklep szwedzkiej firmy JULA, pojawiły się na terenie centrum dzięki decyzji o przeprowadzeniu inwestycji związanej z rozbudową budynku. Ta decyzja została podjęta w odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów szukających artykułów do wyposażenia i remontu domu oraz elektroniki użytkowej. To również krok naprzód w dostosowywaniu się do zmieniających się trendów konsumenckich.

Ważnym wydarzeniem, które miało miejsce w omawianym roku było mianowanie nowego dyrektora Centrum Handlowego Toruń Plaza. Ogłoszono, że funkcję tę przejmuje doświadczona w zarządzaniu obiektami handlowymi Teresa Kudrycka. Jej ponad dwudziestoletnie doświadczenie okazało się kluczowe dla przyciągnięcia nowych marek do centrum.

Na początku lutego odbyło się kolejne, choć jeszcze skromne otwarcie. W Centrum Handlowym Toruń Plaza otworzyła swoje drzwi kwiaciarnia MonFlora. Okazało się to jednak tylko wstępem do serii otwarć globalnych marek, które w następnych miesiącach zdecydowały się na debiut na toruńskim rynku, wybierając na swoją siedzibę budynek przy ulicy Broniewskiego.