Zatrzymano 26-letniego dilera narkotyków i jego partnerkę

Członkowie podgórzańskiego Komisariatu Kryminalnego przechwycili ponad dwa kilogramy różnych substancji odurzających, w tym amfetaminę, marihuanę, MDMA oraz żywicę konopną. Torunianin w wieku 26 lat, który jest podejrzany o sprzedaż tych substancji, został aresztowany na łączny okres trzech miesięcy, natomiast jego 23-letnia dziewczyna jest obecnie pod ścisłym nadzorem policji. W przypadku skazania za posiadanie tak dużej ilości narkotyków, grozi im kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

W ostatni piątek i sobotę, funkcjonariusze toruńskiego Komisariatu Kryminalnego z Podgórza przeprowadzili operację skierowaną przeciwko handlowi narkotykami. Przeprowadzili oni przeszukanie mieszkania wynajmowanego przez podejrzanego 26-latka, które znajduje się na terenie Bydgoskiego Przedmieścia.

Przybyli tam mając na uwadze wcześniejsze ustalenia i bez większych problemów znaleźli 26-letniego mężczyznę oraz jego 23-letnią towarzyszkę. „Policjanci znaleźli ukryte w różnych miejscach mieszkania narkotyki, strunowe torebki i precyzyjną wagę” – poinformowała aspirant Dominika Bocian, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Podczas dalszych działań, policjanci przeprowadzili również przeszukanie mieszkania wynajmowanego przez 23-letnią kobietę, gdzie odnaleziono dodatkowe, aczkolwiek niewielkie ilości nielegalnych substancji.