Wielka inwestycyjna kampania jesienią w Toruniu

W Toruniu, miastem znanym ze swojej historycznej architektury, rusza jesienna inicjatywa mająca na celu przyciągnięcie firm do zainwestowania. W ramach tej kampanii, miasto przedstawiło obfity pakiet propozycji dla sektora biznesowego. Oferta obejmuje różnorodne możliwości, od działek dla deweloperów, przez duże tereny przeznaczone pod usługi i produkcję, do nieruchomości idealnych dla małych i średnich przedsiębiorstw. A nawet ośrodek wypoczynkowy jest dostępny w sprzedażowym portfolio.

Na lewym brzegu Torunia miasto zaprezentowało atrakcyjną propozycję terenów przeznaczonych dla biznesu. W obszarze ulic Andersa i Poznańskiej zgromadzono ponad 3,5 hektara gruntów gotowych na usługi, produkcję i magazyny. Dzięki bliskości autostrady A1 i skrzyżowania drogi ekspresowej S10, działki te są idealne dla dużych inwestorów oraz małych i średnich firm. Termin przetargów został wyznaczony na 24 listopada.

W rejonie ulicy Andersa znajdują się dwie atrakcyjne działki inwestycyjne. Łączna powierzchnia tych terenów wynosi ponad 2 hektary. Dzięki doskonałemu połączeniu z drogą krajową numer 15 oraz drogą ekspresową S10, są one idealne dla różnorodnych firm. Zostaje jeszcze podkreślić, że w najbliższym czasie planowane jest utworzenie węzła komunikacyjnego, który będzie łączył te tereny z trasą A1. W chwili obecnej teren ten jest niezabudowany. Dojazd do niego zaplanowano za pomocą publicznych dróg Józefa Nowaka i Karola Stamirowskiego, jak również po gruntach przeznaczonych docelowo na drogi wewnętrzne.