Turniej piłkarski strażaków z JRG i KP PSP w Chełmnie zakończony sukcesem zmiany III

We wtorek, siódmego dnia maja, odbył się turniej piłkarski, w którym drużyny reprezentowały poszczególne zmiany JRG oraz KP PSP stacjonujących w Chełmnie. W tej sportowej rywalizacji drużyna zmiany III okazała się najsilniejsza i zdobyła tytuł zwycięzców.

Miejsce, które stało się areną zmagań piłkarskich to boczne boisko, położone obok Stadionu Miejskiego w Chełmnie. Drugi stopień podium przypadł drużynie z Komendy Powiatowej. Dalej, na trzecim miejscu uplasowała się ekipa reprezentująca zmianę I, natomiast czwarte miejsce zajął zespół grający w barwach zmiany II.

Wydarzenie to nie ograniczyło się jedynie do wręczenia nagród dla triumfującej drużyny czyli zmiany III. Aspirant sztabowy Jacek Chyliński doceniony został indywidualną nagrodą za najlepsze strzelanie podczas turnieju. Nagrody wręczał sam Komendant Powiatowy – młodszy brygadier Tomasz Guzek oraz starszy ogniomistrz Adam Olewniczak, który jest autorem pomysłu na ten turniej.

Na zakończenie wydarzenia, wszyscy funkcjonariusze mogli spędzić czas przy grillu, który zorganizowano na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chełmnie.