Turniej e-sportowy FC24 w Toruń Plaza – wolne zapisy do 12 lipca

Rozgrywki e-sportowe, które zdobywają coraz większą popularność na całym świecie, docierają też do Torunia. W Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza zaplanowano turniej w jedną z najbardziej popularnych gier e-sportowych – FC24. Data wyznaczona na to ekscytujące wydarzenie to 13 lipca, a rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 10:00, natomiast koniec przewidziano na 15:00. Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 12 lat.

W trakcie turnieju uczestnicy będą rywalizować w określonym systemie rozgrywek, co daje gwarancję pewnej liczby meczów dla każdego gracza. Taka formuła sprawia, że każda osoba biorąca udział w turnieju ma okazję dobrej zabawy oraz emocjonującej rywalizacji. Chętni do udziału w wydarzeniu powinni zarejestrować się do dnia poprzedzającego turniej, czyli do 12 lipca, za pośrednictwem dostępnego formularza zgłoszeniowego.

Zachęcamy do udziału w turnieju – nie są pobierane żadne opłaty rejestracyjne! Na najlepszych graczy czekają atrakcyjne nagrody. Aby uzyskać więcej informacji na temat turnieju, warto skontaktować się bezpośrednio z organizatorem, pod numerem telefonu 534 372 538.