Trzy wypadki drogowe na toruńskich szosach

Poranek 23 października okazał się niebezpieczny dla kierowców na drogach Torunia i okolic. W tym czasie doszło do trzech incydentów drogowych, które wpłynęły na ruch drogowy.

O godzinie 7:15 na krajowej trasie numer 80, w miejscowości Czarne Błoto, miało miejsce zdarzenie drogowe, w którym brały udział aż trzy samochody. Przeprowadzone przez policję wstępne dochodzenie wykazało, że przyczyną zderzenia był 34-letni kierujący chevroletem. Ten nie utrzymał wymaganej odległości bezpieczeństwa między swoim pojazdem a innymi autami, co doprowadziło do kolizji. W wyniku tego zdarzenia uszkodzeniu uległy także samochód marki skoda, którego kierowcą był 47-latek oraz volkswagen prowadzony przez 21-latka.

Z informacji przekazanych przez funkcjonariuszy wynika, że żadna z osób uczestniczących w tym zdarzeniu nie doznała obrażeń. Mimo to, konsekwencje dla sprawcy były dotkliwe.

Kierowca chevroleta został ukarany mandatem za spowodowanie kolizji. Kwota wynosiła aż 1050 złotych – informuje sierżant sztabowy Sebastian Pypczyński, reprezentujący Zespół Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.