Trwają poszukiwania 17-latki w Toruniu. Zaginiona zostawiła krótką informację. 

Na początku września zaginęła w Toruniu nastolatka. Wciąż trwają poszukiwania 17-letniej Justyny Powierskiej. Bliscy dziewczyny mają nadzieję na szybki jej powrót do domu. Istnieje szansa, że nowe informacje pomogą w odnalezieniu zaginioną. Osoby mające jakiekolwiek informacje powinny koniecznie skontaktować się z policją.

Szczegóły zaginięcia

Justyna Powierska zaginęła 3 września, kiedy to około godziny 7:50 wyszła ze swojego domu w Toruniu. Z ul. Hurynowicza, na której mieszka, udała się na przystanek autobusowy, aby dotrzeć do Zespołu Edukacyjnego „Blok” przy ul. Batorego. Ostatni raz była widziana niecałe 2 godziny później, kiedy to około 9:40 opuszczała dom chłopaka przy ul. Wschodniej. Według jego relacji mówiła, aby „nikt jej nie szukał, bo i tak nie znajdzie”. 

Jak wygląda zaginiona?

Już od kolejnego dnia zaczęła się akcja nagłaśniająca zaginięcie i poszukiwanie dziewczyny. Justyna Powierska ubrana była w białe spodnie, biało-różowe adidasy oraz kurtkę moro biało brązową. W chwili zaginięcia miała również czarną torebkę. Dziewczyna ma 160 cm, jest szczupła. Ma zielone oczy oraz długie, czarne włosy.

Najnowsze informacje

Według uzyskanych informacji dziewczyna w weekend mogła przebywać we Włocławku na terenie ogródków działkowych. Najnowsze informacje sugerują, że w tym tygodniu była widziana na ul. Fałata w Toruniu, gdzie miała przebywać w towarzystwie koleżanki. Rodzina Justyny wyznaczyła nagrodę dla tych osób, które przyczynią się do odnalezienia dziewczyny.

Kontakt z informacjami o zaginionej

Każdy, kto będzie miał jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionej lub miejsca, gdzie może przebywać, proszony jest o pilny kontakt z Komendą Komisariatu Policji Toruń-Śródmieście pod numerem 56 641 24 52, a także z Komendą Miejską Policji we Włocławku pod numerem 54 414 51 48. Kontaktować można się również pod numerem alarmowym 112 lub udzielając informacji na grupach na Facebooku np. Zaginieni Cała Polska, lub SOS Zaginieni.