Tragiczny wypadek na ulicy Kościuszki w Toruniu – piesza została potrącona

W środę 3 lipca, zaledwie kilka minut przed dziesiątą rano doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Miało to miejsce na toruńskiej ulicy Kościuszki, w bliskiej odległości od Młyna Kultury oraz stacji paliwowej. Znajdująca się na pasach piesza została potrącona. Zdarzenie miało miejsce na części jezdni prowadzącej w stronę wiaduktu noszącego tę samą nazwę.

Dominika Bocian, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, przekazała nam informacje o tym niebezpiecznym zdarzeniu. Według jej słów, poszkodowana kobieta została natychmiast przewieziona do szpitala.

Według danych początkowych, dwójka kierowców – jeden prowadził opla, drugi siedział za kółkiem peugeota – zatrzymała swoje pojazdy równolegle, aby umożliwić pieszej bezpieczne przejście przez pasy. Niestety, za nimi jechał ford, którego kierowca nie zdołał na czas zahamować. W rezultacie, ford wpadł między dwa inne samochody. Nieszczęsna piesza, która w tym momencie przechodziła przez pasy, została uderzona przez jeden z pojazdów.