Tragedia w Toruniu: Zmarły mężczyzna odnaleziony pod mostem

Załoga policjantów z Torunia, pracujących pod nadzorem prokuratora, jest zaangażowana w wyjaśnienie dramatycznych okoliczności tragicznego zdarzenia. Wydarzyło się to w Toruniu, gdzie mężczyzna stracił życie, najprawdopodobniej na skutek samobójstwa.

Informację o tragedii, która miała miejsce 1 sierpnia po godzinie 9 rano, otrzymaliśmy od anonimowego zgłaszającego. Szczegółowo opisał on, że pod mostem imienia Ernesta Adama Malinowskiego w Toruniu znaleziono ciało nieżyjącego mężczyzny. Funkcjonariusze potwierdzili te informacje na miejscu zdarzenia, działając pod nadzorem prokuratora – takie informacje przekazała portalowi Dzień Dobry Toruń asp. Dominika Bocian, pełniąca rolę oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Rzeczniczka prasowa dodaje, że na tym etapie dochodzenia nie ma dowodów sugerujących udział innej osoby w śmierci mężczyzny. Na ten moment wszystko wskazuje na to, że to był tragiczny akt samobójczy. Te straszne okoliczności będą dokładnie badane i analizowane przez policję podczas prowadzonego postępowania pod nadzorem prokuratora.