Tradycyjna wizyta prezydenta Torunia Michała Zaleskiego w klubach seniora podczas wigilijnego spotkania

Michał Zaleski, prezydent Torunia, podczas tradycyjnej wigilijnej wizyty, zaszczycił swoją obecnością kluby seniora zlokalizowane na terenie miasta. Jak co roku, nie przybył tam z pustymi rękoma – przyniósł opłatek i upominki dla toruńskich seniorów.

Miejscem, gdzie odbywało się to uroczyste spotkanie wigilijne, była siedziba klubu o nazwie „Kacper”. Wydarzenie to miało miejsce 7 grudnia 2023 roku. To właśnie tam zgromadzili się członkowie toruńskich klubów seniora, aby wspólnie świętować najpiękniejszy czas w roku.

Nie tylko członkowie klubu „Kacper” mieli okazję uczestniczyć w tym wyjątkowym spotkaniu. Wśród zgromadzonych znaleźli się także reprezentanci innych toruńskich klubów seniora – „Katarzynki” i „Zacisze”.

Jednym z najważniejszych gości tego wieczoru był prezydent Torunia, Michał Zaleski. Z radością dzielił się opłatkiem z uczestnikami spotkania i składał im najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Wszyscy zebrani z pewnością docenili jego obecność i ciepłe słowa, które skierował do nich.