Świeżo odnowiony sklep Tchibo w Toruń Plaza otwiera swoją placówkę

W nadchodzący czwartek, dokładnie 9 maja, oczami wyobraźni widzimy jak roztaczają się przed nami drzwi do odnowionego sklepu Tchibo. Położony w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Toruń Plaza, sklep ten przechodzi transformację, wprowadzając innowacyjny koncept, który obejmuje strefę kawiarnianą.

Historia sklepu Tchibo w Toruniu sięga marcu 2022 roku, kiedy to pierwszy raz został otwarty dla klientów w Toruń Plaza. Od tamtego czasu minęło ponad dwa lata, a ostatni miesiąc przyniósł ze sobą intensywne prace modernizacyjne. Teraz, po tych wszystkich przygotowaniach, wszystko jest gotowe do ponownego otwarcia, które zostało zaplanowane na 9 maja.

Nowością, która zdecydowanie wyróżnia się na tle dotychczasowej oferty sklepu, jest dodanie kawiarni. Nie tylko będzie to miejsce, gdzie klienci będą mogli cieszyć się kawą na miejscu, ale również będą mieli możliwość zakupienia kawy ziarnistej i mielonej, ekspresów do kawy, zaparzaczy oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów niezbędnych dla prawdziwych miłośników kawy. W ofercie Tchibo znajdą się również artykuły odzieżowe dla mężczyzn, kobiet i dzieci, a także różnego rodzaju akcesoria do domu, dekoracje, sprzęt ogrodowy oraz odzież i akcesoria sportowe.

„Kiedy myślisz o kawie, myśl o Tchibo” – zachęca Tomasz Fajfer, dyrektor zarządzający Tchibo Warszawa. „Nasza transformacja jest odpowiedzią na trendy rynkowe oraz oczekiwania naszych klientów. Chcemy, aby każdy miłośnik kawy, niezależnie czy chce ją wypić w kawiarni czy w domowym zaciszu, kojarzył ten moment z Tchibo”.