Festiwal muzyki house w Toruniu z legendarnym DJ Tonka

Wielbiciele gatunku muzycznego house, mamy dla Was ekscytujące wieści! Niezapomniane brzmienia elektronicznej melodii powrócą do Torunia, dzięki jednemu z najbardziej uznanych artystów tego gatunku. Klub NRD ma zaszczyt gościć w nadchodzący weekend niemieckiego twórcę muzyki, znany pod pseudonimem DJ Tonka. Jego kariera muzyczna rozpoczęła się w latach 90-tych, a jego renoma utrzymuje się na niezmiennie wysokim poziomie dzięki produkcji klasyków muzyki house. Utwory, takie jak „She knows you” czy „Don’t Be Afraid”, zdobyły uznanie publiczności i trafiły na szczyty list przebojów.

DJ Tonka zaprezentuje swój talent na koncercie w klubie NRD, mieszczącym się przy ulicy Browarnej, już w najbliższy piątek, 10 maja. Oprócz niego na scenie pojawią się także Awos i Kruszytop. Szczegółowe informacje o tym niezapomnianym wydarzeniu muzycznym są dostępne na stronie internetowej klubu.

„Przygotujcie się na sentymentalną podróż do złotych lat muzyki house, gdzie każdy dźwięk i melodia budzą najpiękniejsze wspomnienia. Będzie to noc pełna nostalgii, ale też fantastycznej zabawy!” – zapewniają organizatorzy imprezy. Warto przypomnieć, że DJ Tonka już raz miał okazję wystąpić w klubie NRD, podczas 18-lecia istnienia lokalu. Po kilku latach, znów zagości na Browarnej, żeby ponownie rozgrzać toruńską publiczność do czerwoności.

Thomas-René Gerlach, czyli DJ Tonka, zaplanował swoją podróż do Polski na cały weekend. W piątek będzie można go posłuchać w Toruniu, natomiast w sobotę artysta przekaże swoje muzyczne wibracje publiczności w Poznaniu.