Starbucks idzie na podbój Torunia. Kolejny lokal otwiera swoje drzwi już 20 czerwca!

Starbucks, znana i ceniona na całym globie sieć kawiarni, od lipca poprzedniego roku zaprasza do swojego lokalu również mieszkańców i gości Torunia. Już 20 czerwca tego roku, miłośnicy marki będą mieli okazję skosztować słynnej kawy w kolejnym punkcie Starbucks, który zostanie otwarty przy ulicy Rynek Staromiejski 30.

Dla entuzjastów kawy serwowanej przez Starbucks, wiadomość o nowym lokalu na pewno jest powodem do radości. Dotychczasowy punkt marki, zlokalizowany w Toruń PLAZA, cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów. Od momentu otwarcia nie brakuje tam chętnych do delektowania się doskonałą kawą. To nie powinno dziwić, zwłaszcza że w 2023 roku Starbucks otworzył aż sześć nowych kawiarni w różnych polskich miastach.

Nowo otwierany lokal ma zaoferować swoim gościom 150 miejsc do siedzenia na prawie 300 metrach kwadratowych powierzchni. Lokal znajduje się w kamienicy pochodzącej z XV wieku, dlatego jego wystrój ma łączyć elementy historyczne z nowoczesnymi. Planuje się zachowanie oryginalnego stropu oraz odsłonięcie fragmentu krawędzi z profilem wałkowym.

Oferta Starbucks’a to nie tylko znana na całym świecie kawa, ale także słodkie przekąski, desery a nawet śniadania. W menu znajdą się również opcje wegańskie i wegetariańskie, które na pewno ucieszą miłośników zdrowego stylu życia.