torun-samobojstwo

Solec Kujawski: Lokator staromiejskiego osiedla odebrał sobie życie

W miniony czwartek media społecznościowe opublikowały informację o tragicznym wypadku, który miał miejsce w mieszkaniu na jednym z osiedli w Solcu Kujawskim. Mieszkaniec miasta targnął się na swoje życie, w rezultacie popełniając samobójstwo. Na pomoc szybko pośpieszyli strażacy i policjanci, lecz było już za późno.

Do tragedii doszło 27 stycznia w jednym z mieszkań na osiedlu staromiejskim w Solcu Kujawskim (woj. kujawsko-pomorskie). Przed godziną 14:00 dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na osiedlu staromiejskim mężczyzna ma zamiar odebrać sobie życie. Natychmiast wysłano służby ratownicze, w tym straż pożarną, policję i służby medyczne.

Strażacy siłą wkroczyli do mieszkania

Funkcjonariusze zapukali do drzwi mieszkania, jednak nie otrzymali żadnej odpowiedzi. Ze względu na brak reakcji ze strony lokatora strażacy postanowili wyważyć drzwi i siłą wejść do środka. Niestety okazało się, że jest już za późno. Po wejściu do lokalu znaleziono w nim zwłoki mężczyzny.

Jak na tę chwilę biegli wyjaśniają szczegóły tragicznego wypadku. W akcji ratunkowej uczestniczyli strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Solcu Kujawskim i funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Solcu Kujawskim.

O innych próbach samobójczych w Toruniu przeczytasz tutaj.