Śmierć znanej postaci toruńskiego sportu, Karola Specjała

Wielki smutek ogarnął klub sportowy HK Pomorzanin Toruń. Ostatnio przekazał on za pośrednictwem social mediów niezwykle poruszającą wiadomość. Jego wieloletni działacz i kierownik drużyn zmarł w wieku 76 lat. Chodzi o Karola Specjała, postać niezwykle zasłużoną dla tego klubu.

HK Pomorzanin Toruń wydał oficjalne oświadczenie: „Z głębokim żalem zawiadamiamy, że nasz kolega i przyjaciel, Karol Specjał, odszedł od nas na zawsze. Przez długie lata swojego życia poświęcił się pracy dla naszego klubu jako działacz i kierownik zespołów w różnych grupach wiekowych. Niezapomniane jest również jego zaangażowanie jako ojca Leszka Specjała, jednego z naszych zawodników. Karol zmarł mając 76 lat”.

Serdecznie zapraszamy na uroczystości pogrzebowe, które odbędą się 16 lutego. Rozpoczęcie o godzinie 10:00 w kościele parafialnym pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w mieście Toruń. Po mszy świętej żałobny orszak przemieści się na Centralny Cmentarz Komunalny, gdzie odbędzie się pochówek.