Przychodnia Doktor w Toruniu – Jesteśmy po to aby pomagać.

Przychodnia Doktor w Toruniu przy ulicy Podgórnej 12, to miejsce które jest odpowiedzią na potrzeby wielu pacjentów. Z myślą o nich, zostały otwarte nowe specjalizacje oraz kolejne udogodnienia. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom tych najbardziej potrzebujących – czyli osobom wymagającym opieki zdrowotnej. Dlaczego to takie ważne? Przede wszystkim dlatego, że w toruńskiej przychodni Doktor wszyscy mają pełną świadomość jak ważna jest szybka reakcja w przypadku wykrycia wymagających oraz przewlekłych chorób. Oraz fakt, że tylko pełna i trafna diagnoza pozwala na szybką pomoc pacjentowi. Współpraca z lekarzami wielu specjalizacji to gwarancja zapewnienia najlepszej ochrony zdrowia, dlatego w przychodni w Toruniu Doktor przyjmuje aż 20 lekarzy specjalistów.

Dlaczego przychodnia Doktor w Toruniu?

Toruń jest miastem wielkich możliwości, rozwijającym się w bardzo szybkim tempie. Nieustannie powstają tu nowe usługi, oraz miejsca oferujące je na wysokim poziomie. Tak też jest w przypadku DOKTOR – przychodni w Toruniu, która cieszy się uznaniem wielu pacjentów i nieustannie się rozwija, by być w czołówce najlepszych przychodni w kujawsko-pomorskim.

Dlaczego akurat warto skorzystać z jej usług?

Przychodnia posiada nowoczesną pracownię ultrasonograficzną. Wykonywane są w niej zarówno badanie USG dla dorosłych, jak i USG dla dzieci. Używany jest nowoczesny, wysokospecjalistyczny sprzęt. Pacjenci mogą również wykonać szeroką gamę badań laboratoryjnych. Czynny jest także punkt pobrań.

Centrum Medyczne jest w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach inwalidzkich. Wokół placówki istnieje wiele miejsc parkingowych, a usytuowanie placówki w samym centrum Torunia, pozwala na dogodny dojazd. Zaangażowany personel robi wszystko, aby zapewnić pacjentom jak najlepszą dostępność do każdej specjalizacji.

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie w centrum Torunia

W toruńskiej placówce DOKTOR pacjentów przyjmują specjaliści z zakresu: onkologii, ortopedii, chirurgii, radiologii, kardiologii, laryngologii, urologii, reumatologii, endokrynologii, psychologii, neurologii, nefrologii. Do dyspozycji pacjentów jest również podolog, fizjoterapeuta, a także technik masażysta. Można także skorzystać z zabiegów, jedynej w Toruniu komory hiperbarycznej 2ATA. DOKTOR to przychodnia w Toruniu, gdzie każdy pacjent może liczyć na pełną opiekę lekarską, oraz na komfortową i domową atmosferę.

Jak umówić się na wizytę?

Na wizyty można umawiać się telefonicznie lub też osobiście na miejscu. Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów, realizowane są również e-wizyty w formie porad telefonicznych w wybranych specjalnościach. E-wizyta umożliwia wystawienie e-recepty oraz e-zwolnienia. O szczegóły można pytać telefonicznie lub mailowo. Jeżeli zaistnieje konieczność osobistej wizyty w Gabinetach DOKTOR, lekarz ustala to w trakcie wizyty.