Promocja kulinarna w Toruniu: Pizza z bekonowymi świerszczami podbijająca serca odważnych smakoszy

Z toruńskiego Restorbaru Szamanko dobiegają dzwonki alarmowe dotyczące wyjątkowego przysmaku kuchni włoskiej, będącego innowacyjnym podejściem do tradycyjnej pizzy. Ciekawi i odważni klienci, którzy zdecydują się na odwiedzenie tego miejsca, mają możliwość spróbowania nietypowej pizzy za 48 złotych, składającej się m.in. z… bekonowych świerszczów. Pytanie brzmi: Czy byłbyś na tyle odważny, aby to spróbować?

Toruńska Restobar Szamanko to miejsce o bogatej historii, które oficjalnie otworzyło swoje drzwi dla gości w lutym 2023 roku. Stworzone z myślą o zapewnieniu niezapomnianych doświadczeń kulinarnych, zdobyło zaufanie i miłość miejscowej społeczności. Wyjątkowość tego miejsca polega na obecności znakomitego szamana, który przewodniczy klientom przez magiczne podróże duchowe.

Menu restauracji jest równie interesujące i oryginalne jak samo miejsce. Jak informuje lokalny portal z Torunia, Restobar Szamanko oferuje wiele różnorodnych rodzajów pizzy, takich jak „Chujetti”, „Małgosia na Haju” czy „Daj mi Klapsa”. Największą popularnością, jednak, cieszy się pizza o nazwie „Patyczaki i Robaki”, której składniki to sos parmezanowy, mozzarella, szparagi, pancetta, żółtko i oczywiście wspomniane wcześniej… bekonowe świerszcze.