Nowy hotel w Toruniu: Nietypowa lokalizacja przy ulicy Grudziądzkiej

W Toruniu planuje się budowę nowego hotelu, który będzie usytuowany w nietypowej dla tego rodzaju inwestycji lokalizacji, tj. przy ulicy Grudziądzkiej, a nie w popularnych okolicach Starego Miasta lub jego bliskim sąsiedztwie. Ta część miasta rozwija się dynamicznie i staje się atrakcyjna dla deweloperów, co można zaobserwować na podstawie licznych realizowanych czy też przyszłych projektów inwestycyjnych.

Mimo dużej ilości hoteli w Toruniu, rosnąca liczba miejsc noclegowych o zróżnicowanym standardzie świadczy o tym, że rynek hotelarski nadal nie jest nasycony. To właśnie z takiego założenia korzysta firma Murapol Real Estate, która jako deweloper wybrała miejsce oddalone od centrum miasta na swoją inwestycję – adres przyszłego hotelu to Grudziądzka 115.

Planowany obiekt hotelowy będzie otoczony zielenią i cieszyć się zacisznym sąsiedztwem. Na północ od przyszłego hotelu znajdzie się Rodzinny Ogród Działkowy „Tramwajarz”, natomiast na południe teren przylegać będzie do szkółki drzew i krzewów ozdobnych. Ta nietypowa lokalizacja może sprawić, że nowy hotel będzie atrakcyjny dla turystów poszukujących innych niż typowo miejskie doświadczeń oraz dla osób ceniących ciszę i przyrodę podczas pobytu w mieście.