„Lato z Radiem” kontynuowało swoją muzyczną podróż, tym razem zawitało do Torunia

Podczas swojej tegorocznej trasy, „Lato z Radiem” odwiedziło kolejne miasto – Toruń. W niedzielne popołudnie, mieszkańcy tej pięknej miejscowości mogli cieszyć się drugim plenerowym koncertem, który odbył się na malowniczych Błoniach Nadwiślańskich. Z okazji tego wydarzenia, na scenie pojawiły się takie zespoły jak Myslovitz, oraz wykonawcy tacy jak Małgorzata Ostrowska czy Centrum Uśmiechu.

Zanim jednak rozbrzmiała muzyka pod gołym niebem, już od godziny 11:00, wszyscy chętni mogli wziąć udział w Rodzinnym Pikniku. To wydarzenie to doskonała okazja dla rodzin do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Tegoroczna edycja „Lata z Radiem” obejmuje 10 różnych lokalizacji w Polsce. Trasa rozpoczęła się 24 czerwca w Poddębicach. Dzień później, 25 czerwca, karawana koncertowa dotarła do Torunia. Następne zaplanowane miejsca to Tarnów 1 lipca, Węgorzewo 7 lipca, Dobczyce 15 lipca, Tymbark 23 lipca, Giżycko 30 lipca, Myślenice 5 sierpnia, Międzyzdroje 19 sierpnia i na koniec Przemyśl 27 sierpnia.