Izba Przemysłowo-Handlowa przyznaje certyfikaty Made in Toruń

W Toruniu, ponad 300 lokalnych firm może szczycić się używaniem znaku Made in Toruń. Te przedsiębiorstwa odznaczają się nie tylko jakością swoich produktów lub usług, ale również mają dobrą reputację i są wiarygodnymi graczami na rynku.

Kapituła, która nadaje certyfikaty Made in Toruń, podkreśliła wartość 22 dodatkowych biznesów. Te firmy są uznane za pionierów w swojej branży, promują dobre praktyki biznesowe, operują w oparciu o zasady społecznej odpowiedzialności biznesu i oferują produkty lub usługi najwyższej jakości.

Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się w historycznym budynku hotelu 1231 w czwartek. Wśród laureatów były zarówno firmy specjalizujące się w produkcji instalacji elektrycznych, teletechnicznych i klimatyzacyjnych, jak i firmy oferujące konstrukcje stalowe czy materace. Wyróżnione zostały również organizacje z sektora stoczniowego, recyklingowego i transportowego.

Na liście laureatów znalazły się również firmy z innych sektorów gospodarki. Znalazły się tam na przykład przedstawiciele usług fotograficznych, muzycznych i fryzjerskich. Zostały również uhonorowane firmy z branży odzieżowej oraz restauracje.