Grunt pod budowę wielorodzinnego budynku na sprzedaż w Toruniu

Na rynku nieruchomości Torunia pojawiła się atrakcyjna oferta dla deweloperów. Miasto oferuje do sprzedaży działkę przeznaczoną pod budownictwo wielorodzinne. Nieruchomość znajduje się na Przedmieściu Mokrym i zostanie wystawiona na przetarg, który odbędzie się 14 listopada 2023 roku. Cena wywoławcza tej gruntowej inwestycji wynosi 1,2 miliona złotych.

Oferowana nieruchomość zlokalizowana jest na skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Batorego. Cechuje ją regularny kształt oraz fakt, że jest niezabudowana i niezagospodarowana. Adres działki to Chrobrego 29, a bezpośrednio przy niej przebiega linia kolejowa łącząca dworzec Toruń Miasto z dworcem Toruń Wschodni. Ponadto, przez granicę działki przepływa Struga Toruńska. W okolicy można znaleźć domy mieszkalne wielorodzinne oraz obiekty o charakterze produkcyjno-magazynowym.

Działka ma powierzchnię równą 0,099 ha. Na mocy decyzji o warunkach zabudowy, na terenie tym można postawić budynek mieszkalny wielorodzinny, w którym usługi mogą być świadczone na parterze. Maksymalna wysokość planowanej zabudowy to 13 metrów. Dojazd do posesji zapewniony będzie bezpośrednio z ulicy Chrobrego. W sąsiednich ulicach znajduje się pełne uzbrojenie: sieć elektroenergetyczna, wodociągowa, kanalizacyjna, teletechniczna, gazowa oraz ciepłownicza.