Dramatyczne wydarzenia na trasie z Bydgoszczy do Torunia – samochód dachuje podczas wypadku

W sobotnie przedpołudnie, dokładnie 23 marca, na drodze prowadzącej z Bydgoszczy do Torunia doszło do niepokojącego incydentu. Zdarzenie miało miejsce nieco przed godziną dwunastą, kiedy to na 274. kilometrze drogi krajowej numer 10 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o wypadku drogowym.

Informacja o zaistniałym incydencie wpłynęła do strażaków o godzinie 11:46, zgodnie z którą jeden samochód osobowy uległ wypadkowi. Na miejsce natychmiast skierowano jednostki Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej. Z informacji przekazanych przez strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Solcu Kujawskim wynikało, że doszło do dachowania pojazdu na wspomnianej trasie z Bydgoszczy do Torunia. Z niewyjaśnionych powodów kierowca zjechał na pobocze i nastąpiła sytuacja, w której auto przewróciło się na dach.

W samochodzie znajdowała się tylko jedna osoba, która na szczęście nie doznała żadnych obrażeń. W trakcie trwania działań służb ratunkowych, ruch na drodze krajowej numer 10 był zorganizowany w sposób wahadłowy. Aktualnie, droga jest już całkowicie przejezdna.