Debiut nowego albumu Jacka Gesska w Klubie Lizzard King

Znany toruński lekarz kardiolog i równocześnie muzyk Jacek Gessek, zaprezentował swoją najnowszą płytę o tytule „Czy to wszystko ?” podczas premiery, która odbyła się 5 listopada 2023 roku w klubie Lizzard King. Ten krążek stanowi czwarte dzieło muzyka, po wydaniach z 2014 r. – „Sercu w usterce”, 2016 r. – „Stop” i 2019 r. – „Życiu”. W ubiegłym roku, w uznaniu swoich osiągnięć artystycznych, Jacek Gessek został uhonorowany przez prezydenta Torunia statuetką Toruńskiego Anioła.

Pod względem tematyki, najnowszy album nie różni się od poprzednich dokonań Jacka Gesska. Artysta jak zawsze sięga do tematów związanych z ludzką kondycją, bada uczucia oraz staje wobec dylematów dotyczących tego, co jest naprawdę istotne w naszym życiu. Kompozycję muzyczną utworów na płycie przygotował Mateusz Kurek, a sam proces nagrywania zaangażował wielu renomowanych artystów muzycznych.

Podobnie jak poprzednie wydawnictwa Jacka Gesska, także najnowsza płyta otrzymała honorowy patronat Prezydenta Miasta Torunia oraz uznanego czasopisma psychologicznego „Charaktery”. Podczas premiery albumu, prezydent miasta Michał Zaleski znalazł się wśród gości. Wręczył Jackowi Gesskowi pamiątkowy kafelek z wizerunkiem Mikołaja Kopernika, co stanowiło swoiste uhonorowanie artysty.