Bomba na Urzędniczej?

Wczoraj, 15 lutego wieczorem patostreamer Daniel „Magical” opublikował nagranie na TikToku z ulicy Urzędniczej. W którmkim filmiku informował o wysadzeniu okien i podłożeniu ładunków wybuchowych. Czy to prawda i co dokładnie się wydarzyło? Sprawdzamy!

Straż pożarna i policja pojawiły się na miejscu

Według informacji uzyskanych przez „Nowości”, na miejscu zdarzenia pojawiła się policja i straż pożarna, która ogrodziła teren taśmą. Na nagraniu widać zniszczone okno mieszkania patostreamera i strażaków stojących w pobliżu. Chociaż na nagraniu wideo słychać było głośny huk za oknem, toruńska policja poinformowała, że nie było żadnego zgłoszenia o ładunku wybuchowym na ulicy Urzędniczej w Toruniu. Rzeczniczka policji stwierdziła również, że nie było zagrożenia życia i odmówiła udzielenia szczegółowych informacji dotyczących interwencji.

Kim jest Daniem „Magical”?

Daniel „Magical” to patostreamer, czyli osoba transmitująca na żywo swoje codzienne życie i działalność w internecie. Wspomniane nagranie z ulicy Urzędniczej w Toruniu, na którym informował o wysadzeniu okien i podłożeniu ładunków wybuchowych, stało się bardzo popularne w internecie i w mediach społecznościowych.